Що таке кадастрова карта?

Згідно Закону про Державний земельний кадастр кожен мешканець нашої країни має доступ до публічної кадастрової карти України. На цьому ресурсі можна знайти інформацію щодо кадастрового номеру земельної ділянки, її площі, обмежень в забудові через захисні зони, цільове призначення тощо.

кадастрова карта України

Як знайти ділянку на мапі?

Перший спосіб – це знайти землю за кадастровим номером.

Для цього в пошуку треба ввести відповідний номер ділянки. На приклад для Києва номер буде мати вигляд:

8000000000:ХХ:ХХХ:ХХХХ

ввести кадастровий номер

Де взяти кадастровий номер?

Інформація щодо кадастрового номеру знаходиться в правовстановлюючих документах на земельну ділянку:

кадастровий поділ ділянок
 • В державному акті
 • В договорі купівлі продажу/дарування
 • В договорі оренди землі
 • В свідоцтві на спадщину та інше

За часи видачі державних актів на землю вони змінювалися декілька разів. Акти були жовтого, рожевого, зеленого та синього кольорів.

На самих старих держ. актах: жовтих та рожевих, інколи не зазначався кадастровий номер. В такому випадку його можна отримати виконавши геодезичні роботи та отримавши обмінний файл xml.

Інколи дані про кадастр можна взяти з технічної документації про відведення земельної ділянки.

Якщо у вашої земельної ділянки немає кадастрового номеру, то його можна присвоїти виконавши геодезичні роботи ти розробивши технічну документацію. В цьому вам допоможуть спеціалісті нашої компанії.

Інший спосіб – це знайти об’єкт за адресою.

Для цього в строку пошуку вводят назву населеного пункту і обираючи з запропонованого списку знаходять місце розташування ділянки.

Ми додамо відео щоб ви отримали ще більше інформації про функції мапи.

Також з кадастрової карти України можна онлайн отримати інформацію про власника земельної ділянки, її площу, інформацію про розробника документації по відведенню ділянки тощо.

Станом на кінець 2022 року кадастрова карта працює в обмеженому режимі. Це зроблено через військовий стан для того щоб унеможливити махінації з землях на тимчасово окупованих містах нашої країни.

Сподіваємось інформація була для вас корисною.

+38(050)697-78-54,

+38(073)499-54-40,

+38(098)908-77-76

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  4 Comments

  1. Олег

   Кадастрова карта зараз не працює. Сподіваюсь що найближчим часом її підключать. Швидко звикаєш до гарного. В будь-який час можна було перевірити інфу по земельній ділянці чи з’ясувати хто незаконно розташував парковку чи МАФ ))
   Хай швидше Україна перемогаї в війні і весь цей треш закінчується!
   Слава Україні!

  2. Олександр

   За декілька років Україна зробила крок від кам’яного віку з бумажняними держактами на землю без кадастрового номеру зі значною кількість помилок до сучасної публічної кадастрової карти в якій є вся інформація і право власності на землю є електронним. Тобто, навіть якщо загубили документи, або в них була помилка, то все можна виправити без втрати років… Чекаємо на повернення карти і на перемогу.

  3. Pro Ektor

   Добрий день. Напишіть чи дайте посилання на якісь альтернативні джерела де модна подивитись кадастровий номер ділянки. Скоріш за все є якісь інші кадастрові карти можливо не такі точні. Треба розробити проект і не можу знайти інформацію по земельій ділянці. Земля в Київській області.
   Дуже дякую.

  4. Експерт

   Публічна кадастрова карта України – це важливий крок в розвитку електронного урядування в Україні, який спрощує процеси ведення державного реєстру нерухомості та забезпечує доступ до інформації про власників землі та нерухомості.

   Карту було створено з метою забезпечення прозорості та доступності до інформації про земельні ділянки та об’єкти нерухомості в Україні. На карті можна знайти інформацію про власника земельної ділянки, її розміри, місце знаходження та інші характеристики. За допомогою кадастрової карти можна дізнатись інформацію про будь-яку земельну ділянку в Україні.

   Важливою перевагою кадастрової карти є те, що вона дозволяє не тільки швидко знайти необхідну інформацію, але й отримати її в найбільш зручному для користувача форматі. Наприклад, на карті можна побачити, які земельні ділянки знаходяться вздовж дороги, які знаходяться в лісовій зоні, які є землі сільськогосподарського призначення та інше. Карта також містить інформацію про статус права власності на земельні ділянки та нерухомість.

   Однак, незважаючи на всі переваги, публічна кадастрова карта України має деякі недоліки. Зокрема, деякі користувачі вказують на недостатню актуальність інформації, що міститься на карті. Також, відсутність інформації про історію власності та технічні характеристики нерухомості.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *