Як привласнити кадастровий номер у Києві?

Наша компанія ГлобалБуд Юкрейн пропонує комплексну послугу щодо присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки. Ми самостійно підготуємо всю необхідну технічну та проектну документацію, проведемо її узгодження з державними органами та виконаємо всі інші необхідні дії. Звернувшись до нас, ви зможете комплексно вирішити всі питання, пов’язані із земельним кадастром.

Ми допоможемо оформити кадастровий номер земельної ділянки швидко, без зайвих витрат, та у повній відповідності до чинного українського законодавства.

Присвоение кадастрового номера Киев

Кадастровий номер необхідний для проведення різних операцій із землею (в тому числі приватизації землі) та оформлення власності. Присвоєння цього номера є обов’язковим етапом процесу приватизації.

Після надання кадастрового номера слід оформити кадастровий паспорт на земельну ділянку. Усі необхідні дії щодо його оформлення та підготовки документів візьмуть на себе кваліфіковані фахівці нашої компанії «ГлобалБуд Юкрейн». Кадастровий паспорт на землю є спеціальним документом, в якому наведено ключові характеристики ділянки. Наявність цього документа є обов’язковою під час проведення будь-яких угод.

Кадастровий номер земельної ділянки є унікальним індивідуальним цифровим кодом, що використовується з метою ідентифікації ділянки землі в державному земельному кадастрі та реєстрі земель. Цей номер прикріплюється до ділянки на 1 рік.Він має бути зазначений у чергових кадастрових планах, даних автоматизованої системи Держземкадастру, будь-яких договорах, щодо ділянки, виписки, зобов’язання щодо забезпечення охорони, свідоцтва, довідки та інші документи.

Законодавчо передбачено такі випадки, у яких відбувається зміна кадастрового номера земельної ділянки:

 • земельна ділянка була поділена;
 • після об’єднання з іншою ділянкою;
 • земельна ділянка перейшла у підпорядкування іншій адміністративно-територіальній одиниці;
 • термін дії номера минув, земельна ділянка підготовляється до продажу;
 • конфігурація ділянки було змінено.

Процедура присвоєння кадастрового номера земельній ділянці передбачає виконання послідовних дій:

Виконання всіх цих дій беруть він фахівці нашої компанії.

СВартість оформлення кадастрового номера може змінюватись і залежати від різних факторів. Наші співробітники розрахують для вас точну ціну та виконають усі необхідні дії щодо присвоєння номера та отримання паспорту.

На присвоєння кадастрового номера ділянці зазвичай потрібно щонайменше 2х місяців.

Дзвоніть!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатись з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.