разделить квартиру

Останні роки у Києві та Київській області стало досить популярним купівля з наступним поділом квартир на дві та більше.

Забудовники продають нерухомість цілими поверхами, а покупці поділяють їх на окремі квартири. Іноді квартиру площею 120 квадратних метрів можуть поділити на 5 окремих квартир. Такі квартири згодом називають “Smart” квартирами. Подібних малогабаритних квартир багато, наприклад, в ЖК Комфорт Таун в Києві.

Розглянемо поділ квартири на прикладі:

Ви власник 5-кімнатної квартири №1 на вулиці Хрещатик у м. Києві загальною площею 200 квадратних метрів. Ви хочете здавати її в оренду або продати частинами, тому що покупців на квартири меншою площею завжди більше і продати легше.

деление квартиры киев
 1. Перше що вам необхідно – це визначитися як саме розділити квартиру так щоб втратити мінімальну кількість площі на коридори, тамбури та інші місця загального користування, а також забезпечити всі квартири необхідними комунікаціями (вода, каналізація, вентиляція, опалення тощо) . Розробити ідеальний план розподілу вашої квартири зможуть інженери нашої компанії.
 2. Залежно від складності будівельних робіт (чи потрібно зносити чи прорізати несучі стіни тощо) визначитися яким шляхом оформлення дозвільної документації або перереєстрації вам слід йти. У цьому питанні вам допоможуть розібратися наші досвідчені юристи з нерухомості.
 3. Вибрати адекватних досвідчених виконавців будівельних робіт, які зможуть швидко та акуратно виконати все необхідне перепланування чи реконструкцію вашої квартири.Також можемо порадити будівельні бригади ГлобалБуд Юкрейн.
 4. Після закінчення будівельних робіт, замовити у нашій компанії технічний паспорт БТІ на нові квартири. У нових техпаспортах будуть вказані нові номери квартир (1, 1/1, 1/2 тощо)
 5. Реєстрація права власності на нові квартири При цьому в реєстрі закриватиметься розділ права власності на 5-ти кімнатну квартиру і відкриватиметься, наприклад, 4 розділи на 4 нових однокімнатних квартири (1, 1/1…1/3).
 6. При необхідності переоформити або переукласти договори електрику, опалення, воду і т.д. (розділити лічильники)

Ще інформація про поділ нерухомості тут

Строк виконання та вартість робіт

Орієнтовний термін поділу квартири на окремі – 3-5 тижнів. Вартість від 50 тис. грн.

Фахівці нашої компанії виконали вже не одну сотню поділу квартир та іншої нерухомості, тому з радістю реалізуємо ваш проект.

Телефонуйте або заповнюйте форму нижче!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  One Comment

  1. Олена

   Раніше люди купували великі квартири, стояли за ними в черзі, фактично полювали. А тепер чотири кімнатна квартира нікому не потрібна, бо це дорого і не зручно. Тому зараз з’явився навітьновий бізнес. Купиют велику квартиру, чи поверх від забудовника і розділяють на багато однокімнатних. Такі маленькі квартири потім легше і швидше купують.
   Я стикався з таким на “комфорт тауні” там з трикімнатної квартири робили три студії.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *