Як оформити документи на горище, мансарду, підвал чи технічний поверх?

Узаконить чердак, мансарду, подвал, тех. этаж в Киеве

Розширити свою житлоплощу можна різними способами. Якщо квартира розташована на останньому поверсі і над нею є горище або мансарда, то її можна поєднати з цими приміщеннями. Таким чином, можна звичайне приміщення перетворити на двоповерхове. Але таке рішення має супроводжуватися отриманим дозволом, а також потрібно узаконити горище, щоб уникнути штрафів. або інших неприємних моментів.

Обов’язково слід узаконити тих. поверх у Києві, щоб уберегти себе від фінансових втрат та від заборони на розпорядження своїм майном. Найкраще приділити увагу цьому моменту ще до початку робіт з реконструкції, щоб у майбутньому не відновлювати первинний стан приміщення за рішенням суду (такий також трапляється при неправильному підході до справи).

Узаконити мансарду у Києві: як отримати право власності?

Відповідно до законодавства нашої країни, всі приміщення, що мають допоміжний характер, можуть використовуватися всіма сусідами в рівних частках. Тому, щоб узаконити горище або чердак (технічний поверх), слід отримати згоду мешканців усіх квартир у вашому під’їзді, а також балансоутримувача. Природньо випадки бувають різні та детальнішу інформацію про технічні моменти оформлення права власності на мансарду або технічний поверх ви можете, отримавши консультацію за вказаними телефонами.

Перед тим, як ви почнете збирати підписи сусідів, вимагати дозволу в ЖЕКу, слід перевірити, чи можливе таке з’єднання, а також приватизація горища. Для приєднання мансарди до вашої основної квартири слід перевірити:

 • наявність загальних комунікацій біля тих.поверху;
 • чи є доступ до кімнат, що розташовані на горищі, із квартири;
 • чи можлива реконструкція без втручання у цілісність несучих стін та опор.

Які етапи слід пройти, щоб узаконити мансарду

узаконить чердак горище киев

Якщо вам вдалося отримати всі дозволи, необхідні для розширення вашої квартири шляхом приєднання до неї частини тих. поверху, ви можете розпочати реконструкцію на наступних умовах:

 • дотримуватись міських обмежень, а також норм і правил проведення ладу. робіт;
 • оформити технічну документацію, звернувшись до спеціалізованої компанії, яка має ліцензію, та погодити її відповідно до чинного законодавства;
 • подати повідомлення про початок будівельних робіт, вказавши клас наслідків об’єкта, що реконструюється;
 • після закінчення будівництва, замовити технічний огляд переобладнаного приміщення, а також скласти техпаспорт;
 • надіслати повідомлення до ДАБК про початок використання даного об’єкта;
 • зареєструвати квартиру у Держ. Реєстрі та отримати право власності на оновлене житло.

Як узаконити горище (чердак)?

Оформити документи на горище слід обов’язково, у випадку, якщо ви вирішили з’єднати його частину зі своєю квартирою. Приватизація горища потребує великої кількості часу, сил та знань. Бо можна припуститися низки помилок, які надалі ускладнять приватизацію горища або взагалі унеможливлять цей процес. Правильне оформлення права власності на горище чи мансарду дозволить вам уникнути низки неприємних моментів із сусідами та балансоутримувачем будинку (ЖЕК або ОСББ).Звичайно, фахівці нашої компанії мають необхідний досвід у вирішенні таких питань

Як узаконити підвал?

узаконить подвал

Оформити документи на підвал – це завдання, з яким можуть зіткнутися власники приміщень на першому поверсі багатоповерхової будівлі, які вирішили поєднати технічне приміщення з площею своєї нерухомості. У Києві дуже багато будинків ще царської забудови, під якими є підвали, про які знають одиниці мешканців. Часто такі приміщення з’єднають із приміщеннями квартир чи магазинів.

Ми працюємо в Києві та Київській області, узаконити підвал, чердак, горище, мансарду або технічний поверх ви можете у містах: Бровари, Бориспіль, Буча, Вишеньки, Вишневе, Вишгород, Гатне, Гнідин, Гора, Гореничі, Горенка, Горенка, Гостомель, Зазим’я, Ірпінь, Калинівка, Княжичі, Козин, Красилівка, Крюківщина, Лісники, Новосілки, Нові Петрівці, Петропавлівська Борщагівка, Погреби, Проліски, Пухівка, Скибін, Софіївська Борщагівка, Старі Петрівці, Стоянка, Хостине, Чабани, Чайки, Шевченка та інші.

Щоб збільшити площу свого приміщення з допомогою об’єднання з підвалом чи технічним поверхом необхідно переконатися у можливості забезпечення фізичного з’єднання приміщень. Тобто організувати сходи або коридор у підвал. Більш детально про приватизацію підвалу в києві ви зможете дізнатись за вказаними нижче телефонами.

Щоб узаконити тех.поверх до Києва без перешкод та штрафів, слід звернутися до фахівців компанії ГлобалБуд Юкрейн.

Телефонуйте або заповнюйте форму нижче!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *