Як побудувати будинок і не витратити зайвий час та грощі?

построить дом

Отже, ви стали щасливим володарем земельної ділянки. Можливо він порожній, а можливо, на ньому ще стоїть старий будинок, який вас не влаштовує. Як показує практика, завжди побудувати новий сучасний будинок краще, ніж реконструювати або переробляти старий будинок. Рекомендуємо прочитати нашу стати про це “Чому варто купувати новий будинок, а не перебудовувати старий?”

С чого почати?

Перед початком будівництва ми рекомендуємо вам зробити ескізний проект (а пізніше і робочий проект) вашого майбутнього будинку. Це дозволить вам сильно заощадити на переробках вже побудованих конструкцій та покращити якість життя у вашому “будинку мрії”. Наприклад, через якийсь час ви виявите, що якась кімната практично не використовується, або двері відчиняються не в той бік або не вистачає розетки або погано працює вентиляція і т.д. Все це можна передбачити на етапі проектування.

Наступний етап, після того як ви визначилися з плануванням будинку та його зовнішнім виглядом, вам потрібно підібрати матеріал з якого буде збудовано ваш будинок.

Із чого краще будувати будинок?

Нижче ми перерахуємо основні типи матеріалів, з яких зводять сучасні будинки. Матеріали стін (несучих конструкцій) відрізняються за вартістю, довговічністю та енергоефективною (теплоізоляційними властивостями) та складністю монтажу. Ці три параметри ми оцінимо за 10-ти бальною шкалою. Де 10 – це ідеальний параметр. Рекомендуємо вам ознайомитись з нашою статтею “ОСНОВИ БУДІВНИЦТВА НОВИХ БУДИНКІВ”

1. Будинок з дерева

Перевірена століттями технологія будівництва – це будівництво дерев’яних будинків.Дерев’яні будинки бувають із бруса, зрубу, щитові (Канадська технологія) і т.д.
Зведений рейтинг за 10-бальною системою.

 • Вартість: 5/10
 • Довговічність: 4/10
 • Енергоефективність – 8/10
 • Складність монтажу – 7/10

2. Будинок із цегли

дом из кирпича

Свого часу будинок побудований з цеглини вважався найкращим і одним з дорогих варіантів, який демонстрував достаток його власників. На сьогоднішній день побудувати цегляний будинок часто здається складним і не завжди раціональним завданням, так як цегла часто поступається своїми показниками сучасним матеріалам.

Зведений рейтинг цегляного будинку за 10-бальною системою.

 • Вартість: 3/10
 • Довговічність: 9/10
 • Енергоефективність – 6/10
 • Складність монтажу – 3/10

3. Будинок із газобетону

Побудувати будинок із газобетону в Києві чи київській області часто є найбільш раціональним рішенням. Газоблок має достатню міцність для того, щоб з нього можна було будувати багатоповерхові будинки (для цього в ньому передбачається пояси посилення). І при цьому спінений бетон має відмінні теплоізоляційні властивості.

дом из газобетона

Товщина блоку від 200 мм здатна повноцінно захищати вашу оселю від зимового холоду. Зазвичай газобетонні стіни додатково оштукатурюють зовні, щоб уникнути просочення матеріалу вологою.

Зведений рейтинг цегляного будинку за 10-бальною системою.

 • Вартість: 9/10
 • Довговічність: 7/10
 • Енергоефективність – 10/10
 • Складність монтажу – 10/10

Скільки коштує збудувати будинок?

Вартість будинку залежить від його площі, поверховості, матеріалів та складності будівництва.Уточнити вартість саме вашого будинку ви можете за наведеними нижче телефонами.

Який би матеріал ви не обрали, будівництво з нього варто довірити професійним будівельникам. ТОВ “ГлобалБуд Юкрейн” має у своєму штаті високоякісних виконробів, будівельників, електриків, водопостачання, інженерів з вентиляції та кондиціювання та багатьох інших фахівців.
Ми побудуємо для вас сучасний енергоефективний “розумний дім”, життя в якому приноситиме вам насолоду щодня!

Також, за необхідності, ми отримаємо вам дозвіл на будівництво, виготовимо технічний паспорт і введемо ваш будинок в експлуатацію.

Телефонуйте:

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.