Зруйнований будинок, квартира, нежитлова нерухомість після обстрілів. Що робити?

будинок зруйнований

На жаль, у ХХI столітті наша держава стикнулась з агресію з боку Росії. Що робити якщо в наслідок російського вторгнення ваш будинок чи квартира знищені? Перемога обов’язково буде за нами! А поки  треба зафіксувати збитки, які наніс нам агресор та братись за відновлення нерухомості.

Механізм за яким буде відбуватись компенсація наразі не визначений, але всі експерти збігаються в думці, що необхідно підготувати максимально можливу кількість документів, які засвідчать факт руйнації та збитків. Бо коли дійде час до виплат, краще бути максимально підготованим, адже претендентів на гроші агресора та інші компенсаційні виплати буде достатньо.

Що треба зробити щоб отримати компенсацію?

Ви власник зруйнованого будинку чи квартири. Ви повернулись додому і розумієте що відновлювати нерухомість після «прильоту» треба вже зараз, бо попереду зима. Але як робити ремонт чи відбудову, враховуючи що ви власними руками знищите докази злочинів окупантів? Необхідно правильно зафіксувати факт і характеристики руйнації. В цьому вам допоможуть юристи і інженери нашої компанії.

компенсація від війни

Ми надаємо наступні послуги:

 1. Обстеження інженером пошкодженого об’єкту;
 2. Висновок спеціаліста (інженера) щодо стану об’єкту нерухомості і можливості його подальшої експлуатації;
 3. Фото- і відео-фіксація руйнувань з використанням програм для запису метаданих (з фіксацією дати, часу, місця і захисту від підробок);
 4. Фіксація показів свідків події;
 5. Подача запитів в відповідні правоохоронні органи та органи державної влади (відповідна державна або військова адміністрація);
 6. Фіксація руйнувань та збитків на відповідних електронних ресурсах (Warcrimes.gov.ua, Damaged.in.ua та інші);
 7. Оцінка експертом збитків від руйнування нерухомості, або втраченої вигоди (за необхідності).

Додаткові послуги:

 1. Отримання дублікатів втрачених або знищених документів;
 2. Надання юридичної (правової) допомоги, підготовка документів та позовів;
 3. Отримання дозвільних документів на знесення, будівництво, реконструкцію та інше.

Як отримати компенсацію збитків від війни підприємцям та юридичним особам?

Якщо ви власник підприємства яке зазнало збитків через втрату торгових приміщень, складів, офісів, руйнування обладнання, або внаслідок мародерства тощо, вам обов’язково необхідно зафіксувати і оцінити такі збитки.

Наші спеціалісти, окрім наведених вище пунктів, можуть порахувати і зафіксувати для вас упущену вигоду та інші збитки.

Скільки коштує послуга по фіксації руйнувань і збитків?

Вартість послуги залежить від обсягу роботи, характеру руйнувань, площі нерухомості тощо. Орієнтована вартість для фізичних осіб і житлових приміщень від 10000 грн. Для юридичних осіб і нежитлових приміщень від 15000 грн.

Більш детальну інформацію про строки виконання, та вартість робіт ви можете дізнатись за вказаними телефонами або на консультації в нашому офісі.

Дзвоніть!

+38(050)697-78-54,

+38(073)499-54-40,

+38(098)908-77-76

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  2 Comments

  1. Валентин

   Звісно краще зробити звіт щоб потім отримати компенсацію за зруйноване майно. Тільки хто компенсує загиблих людей!? ра$ка за все відповість.
   Гаага вже близько. Слава Україні!

  2. Експерт_Київ

   Оскільки стан будівельних конструкцій є однією з ключових складових безпеки будівель та мешканців. Часто в умовах експлуатації будівлі на них впливають різні фактори, такі як погода, вік, навантаження, що можуть призвести до пошкоджень та руйнувань.
   Було цікаво почитати про методи та техніку проведення інвентаризації, а також підходи до моніторингу та аналізу стану будівельних конструкцій. Гарна порада використовувати сучасні технології, такі як лазерне сканування та безпілотні літальні апарати для отримання точних даних про стан будівельних конструкцій. Згодний що важливо слідкувати за ретельним аналізом результатів інвентаризації та моніторингу з метою вчасного виявлення проблем.
   На жаль, стаття не містить достатньо конкретних прикладів використання сучасних технологій для інвентаризації та моніторингу будівельних конструкцій. Також було б корисно додатково дослідити питання щодо відповідності нормативно-правових актів та вимог безпеки.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *