Оформлення горища у власність у Києві

За наявності бажання та фінансових ресурсів у громадян є можливість перетворити свою квартиру на дворівневе житло, збільшити житлову площу та отримати простір для оформлення квартири в оригінальному стилі. Для цього знадобиться реєстрація мансарди або горища. Стосується це мешканців останніх поверхів у багатоквартирних будинках. Ця процедура є обов’язковою, оскільки без її проходження така реконструкція квартири буде незаконною.

Правильна та законна реєстрація технічного поверху у Києві

Тут одразу слід сказати, що навіть готова та зареєстрована декларація, що говорить про здачу квартири в експлуатацію, не може бути достатньою підставою для повноправного володіння реконструйованою квартирою. Так, у ній сказано, що відбулося приєднання мансарди, горища чи технічного поверху, але після цього змінилася і сама площа нового житла, що має бути оформлене відповідним чином згідно з чинним законодавством. Щоб оформлення технічного поверху у Києві пройшло за всіма правилами, нові дані мають бути занесені до держреєстру.

Регистрация чердака / мансарды / тех. этажа в Киеве

Згідно із законодавством, оформлення горища у власність у нашій країні відбувається на підставі Закону України № 19552-15 від 04.06.2017 року. Цей Закон визначає порядок процедури, необхідної для реєстрації об’єкта у держреєстрі:

 • підготовка документів у двох видах: паперовому та електронному;
 • оплата реєстраційного збору, розмір якого може коливатися і залежатиме від терміну виконання роботи, що запитується.Крім цього, необхідно буде сплатити видачу вилучення з держреєстру, яку підписує та скріплює печаткою реєстратор (витяг видається у паперовому та електронному вигляді);
 • складання заяви на реєстрацію та внесення їх до бази;
 • подання пакету документів, зареєстрованої заяви та квитанцій про сплату необхідних зборів нотаріусу або держреєстратору до ЦНАПу.

Після перевірки нотаріусом чи держ. реєстратором документів, реєстрація мансарди у Києві має пройти у строк до 5-ти робочих днів.

Реєстрація технічного поверху чи його частини – які документи потрібні?

Список документів для реєстрації технічного поверху:

 • паспорт та ІПН;
 • виданий до проведення реконструкції витяг з реєстру власників квартир;
 • техпаспорт на об’єкт, в якому зазначено площу квартири та тих поверхів;
 • декларація, що пройшла відповідну реєстрацію або документ, що підтверджує готовність до експлуатації об’єкта.

Реєстрація підвалу

Процес оформлення права власності на підвал у Києві не відрізняється від реєстрації будь-якої іншої нерухомості. Реєстрація підвалу полягає в занесенні інформації про технічні характеристики нерухомості до Реєстру прав власності (єдиний державний реєстр прав власності на нерухоме майно). Це може бути як первинна реєстрація, так і внесення змін до реєстру.

Після відправлення всіх вищезазначених документів створюється файл про реєстрацію, що зберігається в держреєстрі як у паперовому, так і електронному вигляді.

оформлення горища у власність у Києві є досить клопіткою задачею, з якою впоратися поодинці може бути не під силу. Людина може банально не знати законів, здати неповний пакет документів або просто через брак часу не мати змоги провести обов’язкову державну реєстрацію. У цьому випадку розумно буде звернутися до компанії ГлобалБуд Юкрейн, досвідчені фахівці якої допоможуть у вирішенні цього питання та проведуть весь процес реєстрації від початку до кінця.

Дзвоніть!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.