Ваш юрист по нерухомості в Києві

Юрист по недвижимости

ТОВ «ГлобалБуд Юкрейн» має досвід оформлення документів на житло та земельні ділянки, а також спеціалізується на супроводі будівництва. Грамотні юристи з нерухомості оперативно та ефективно вирішують правові питання, що виникають під час операцій з нерухомим майном. Сертифіковані спеціалісти інженерного відділу розробляють технічну документацію, яка відповідає всім вимогам чинного законодавства. Надамо розширені консультації у будь-якій зручній формі. Кожне звернення розглядаємо індивідуально, знаходимо найкраще рішення для конкретної ситуації.

Юридичний супровід будівельних робіт, отримання необхідних дозволів на ведення будівництва, введення в експлуатацію заміських будинків, дач, ділянок мінімізує ризики, забезпечує безпеку для клієнта. Внаслідок неправомірних дій третіх осіб є велика ймовірність позбутися житла чи грошей для покупки. Юристи компанії «ГлобалБуд Юкрейн» оперативно встановлять факт шахрайства та убезпечать вас від сумнівної угоди.

Послуги юриста з нерухомості

 • Легалізація самовільних споруд. Узаконення перепланувань, а також житлових та господарських будівель будь-якого року будівництва. Використовуємо відповідні законодавчі положення для спрощеної легалізації самобуду. Оформлення дозволу на будівництво, підготовка документів до нотаріальних дій із об’єктом. Юристи з нерухомості в Києві здійснять оперативне введення готового об’єкта в експлуатацію.
 • Виготовлення технічної документації. Підготовка проектної документації, авторського нагляду, генерального підряду, технічного висновку та технічного нагляду за будівництвом. Розробка технічного паспорта та довідки про відсутність будівель на ділянці. Отримаємо необхідні документи у державних структурах, у тому числі довідку про прописані особи у БТІ Києва.
 • Земельні питання. Надання кадастрового номера, реєстрація прав власності на земельну ділянку. Приватизація, оформлення продовження договору оренди, проведення інженерних топографо-геодезичних робіт. Упорядкування проекту відведення земельної ділянки.

Крім того, кваліфіковані адвокати нерухомості від компанії «ГлобалБуд Юкрейн» надають всі види юридичних послуг, у тому числі оперативно готують позовні заяви. Оперативно зробимо дозвіл на розміщення реклами у Києві. Перевіримо легітимність наданих документів, проведемо експертизу об’єкта.

Порядок работи

Порядок работы
 • Розгляд кейсу. Юрист з нерухомості приймає звернення, готує один або кілька можливих варіантів ефективного вирішення поставленого завдання.
 • Первинна консультація. У телефонному режимі або під час особистої зустрічі наш співробітник дає рекомендації та попередні висновки у справі. Консультація проводиться безкоштовно.
 • Укладання договору. Попередня угода закріплюється офіційним договором на надання юридичних, консалтингових чи інженерних послуг.
 • Збір та юридична перевірка документів. Отримуємо довідки у держорганах, проводимо правовий аналіз документації, що фігурує у справі.
 • Робочий процес. Розподіл функцій між співробітниками, відповідальними за справу, виконання поставлених завдань, надання звітності на вимогу клієнта.
 • Проведення переговорів, супровід угод. Залежно від формату співробітництва адвокат представляє інтереси клієнта у різних інстанціях, зокрема у суді.
 • Видача готового пакету документів. Підписання акту виконаних робіт.

Юристи з нерухомості в Києві від компанії «ГлобалБуд Юкрейн» – ваша надійна підтримка у найскладніших справах. У найкоротший термін отримаємо потрібні довідки, розробимо документацію, легалізуємо самовільні споруди та зареєструємо право власності. Маємо позитивну практику щодо житлових та комерційних об’єктів. Оформити попередню заявку можна на сайті або за телефоном.

Запрошуємо вас на безкоштовну первинну консультацію до нас в офіс у Києві. м. Київ, вул. Саксаганського 39-Б.

Дзвоніть!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатись з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.