Як визначити категорію земельної ділянки?

Категорія земельної ділянки визначається на підставі цільового призначення та встановленої категорії земель. Категорія земельної ділянки може бути зазначена у правоустановчих документах на землю.

Які обмеження можуть бути на земельній ділянці?

Обмеження на земельній ділянці можуть бути встановлені законодавством, містобудівними умовами та обмеженнями, захисними зонами тощо. Обмеження можуть стосуватися цільового призначення землі, параметрів будівництва, висоти об’єктів, наявності об’єктів нерухомості та інших факторів.

Якими є вимоги до розміру земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва?

Розмір земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва має відповідати встановленим нормативам, що визначаються законодавством та місцевими містобудівними нормативами. Для житлового будівництва мінімальна площа землі – 0,015 га (150 кв.м.) Для зблокованого будівництва – 0,05 га (500 кв.м.)

Які документи необхідні для отримання земельної ділянки в оренду?

Для отримання земельної ділянки в оренду необхідно звернутися до органу державного земельного кадастру та надати необхідні документи, включаючи заяву, копію паспорта, картографічний матеріал із зазначенням бажаної ділянки. Якщо на земельній ділянці є будівлі, то підкласти документи на них.

Які документи необхідні для отримання дозволу на будівництво на земельній ділянці?

Для отримання дозволу на будівництво на земельній ділянці необхідно надати: заяву на отримання дозволу; документи, що ідентифікують особу заявника; правоустановчий документ на земельну ділянку; містобудівні умови; проєкт будівництва; документи на будову (якщо є).