Якою є роль інженера технічного нагляду на будівельному об’єкті?

Роль інженера технічного нагляду на будівельному об’єкті полягає в слідкуванні за якістю виконуваних забудовником робіт і всілякому захисту інтересів власника об’єкта, що будується.

Що таке акти прихованих робіт та хто їх підписує?

Акти прихованих робіт – це документи, які підписує інженер технічного нагляду та засвідчують виконання робіт, які неможливо побачити після їх завершення, наприклад, закладення кабелю у стіни або встановлення шару гідроізоляції на фундаменті.

Що таке технічний нагляд та як він проводиться?

Технічний нагляд – це контроль за якістю виконання робіт на будівельному об’єкті. Він починається з розміщення на об’єкті “журналу технічного нагляду”, в якому інженер ТН ставить позначки про дати візиту та тезовий виклад про виконану роботу. Нагляд включає контроль якості продукції та матеріалів, перевірку відповідності робіт державним нормам і правилам, …

Які вимоги висуваються до підрядника з боку працівників, які займаються технічним наглядом?

Співробітники, які займаються технічним наглядом, вимагають від підрядника чіткого дотримання проєктної документації та якісного виконання робіт, можуть перервати будівельний процес у разі використання матеріалів та конструкцій, що не відповідають технічним вимогам, лабораторно випробувати матеріали та конструкції, перевірити обладнання, усунути дефекти, виявлені в результаті перевірки, а також призупинити монтажні роботи для …

Від чого залежить вартість технічного нагляду на будівництві?

Вартість технічного нагляду залежить від графіка та обсягу робіт, класифікації об’єкта, розташування майданчика, повноти та якості проєктної документації. Відповідно до чинного законодавства, вартість робіт не повинна перевищувати 5.5% вартості всіх будівельних робіт, що проводяться на об’єкті.