Що таке безплатна приватизація землі та як вона працює?

Відповідно до статті 121 Земельного Кодексу України громадянин має право на безоплатну приватизацію земельної ділянки на території України. Це означає, що держава передає вам землю у володіння безплатно, але процес передачі землі вимагає виконання низки платних робіт та підготовки документів.

Як приватизувати землю у Києві та області?

Алгоритм приватизації землі залежить від наявності на ділянці будівлі, що належить вам, або того, чи вільна ділянка від забудови. Загальна методика приватизації землі включає отримання дозволу на розробку проєкту землевідведення, геодезичне зімання ділянки, розробку технічної документації для відведення землі, погодження техдокументації, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, подання документів на сесію …

Які документи необхідні для приватизації землі у Києві?

Для приватизації землі у Києві необхідно підготувати пакет документів, що включає технічну документацію, результати геодезичних робіт, проєкт відведення земельної ділянки у власність тощо.

Хто може допомогти у приватизації землі?

Приватизація землі – це складний процес, що вимагає наявності знань та досвіду у цій галузі. Для вирішення цього завдання вам може допомогти наша компанія, яка містить в собі штат сертифікованих інженерів, геодезистів, юристів та інших фахівців.