Що таке містобудівні умови та обмеження?

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (далі – містобудівні умови та обмеження) – документ, що містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проєктування та будівництва за поверховістю та щільністю забудови земельної ділянки, відступів будинків та споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її доброустрою та озеленення, інші вимоги до …

Як отримати містобудівні умови та обмеження?

Для отримання ГУО необхідно звернутися до органу державного архітектурно-містобудівного контролю (ОДАС) та надати необхідні документи, включаючи заяву, копію правоустановчих документів на земельну ділянку та проєктну документацію. Підставою для видачі ГУО є заява про будівництво чи реконструкцію об’єкта нерухомості.

Які дані містяться у містобудівних умовах та обмеженнях?

Містобудівні умови та обмеження містять інформацію про дозволене призначення об’єкта, допустимі параметри будівництва та використання земельної ділянки, вимоги до архітектури, конструкції та інженерного обладнання об’єкта, а також обмеження за максимальною висотою та обсягом об’єкта.

Які терміни видачі містобудівних умов та обмежень?

Термін видачі ГУО становить трохи більше ніж 10 робочих днів від дня подання повного комплекту документів. При цьому орган державного архітектурно-містобудівного контролю має право запросити додаткові відомості та документи для ухвалення рішення про видачу ГУО.

Чи можуть бути містобудівні умови та обмеження змінені?

Містобудівні умови та обмеження можуть бути змінені лише у порядку, встановленому законодавством. Зміна ГУО може бути пов’язана зі зміною призначення об’єкта, зміною проєктної документації або з інших підстав, передбачених законодавством.