Які документи необхідно підготувати для отримання дозволу на будівництво нежитлової будівлі у Києві?

заяву на отримання дозволу на будівництво; копія документа, що засвідчує право власності чи право користування земельною ділянкою; архітектурно-планувальне завдання; будівельний паспорт об’єкта; проєкт будівництва;

Які документи потрібні для отримання дозволу на реконструкцію житлового приміщення у Києві?

заяву на отримання дозволу на реконструкцію; копія документа, що засвідчує право власності чи право користування житловим приміщенням; технічний паспорт жилого приміщення; звіт про стан тримальних конструкцій проєкт реконструкції.

Які документи необхідні для отримання дозволу на будівництво гаража у Києві?

заяву на отримання дозволу на будівництво; копія документа, що засвідчує право власності чи право користування земельною ділянкою; архітектурно-планувальне завдання; будівельний паспорт об’єкта; проєкт будівництва.

Як отримати дозвіл на реконструкцію нежитлового приміщення у Києві?

Для отримання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення у Києві необхідно враховувати такі фактори, як тип приміщення, його площу та клас наслідків об’єкта. Важливо, що нині діє програма узаконення самовільного будівництва, у межах якої можна отримати дозвіл на реконструкцію та узаконити незаконно збудоване приміщення. Мінімальними документами, необхідними для отримання дозволу на …

Які документи потрібні для отримання дозволу на будівництво офісу у Києві?

Для отримання дозволу на будівництво офісу в Києві необхідно надати установчі документи для юридичних осіб та паспорт та ІПН для фізичних осіб, проєкт та документи на землю. Крім того, при отриманні дозволу на будівництво офісу необхідно враховувати місце розташування об’єкта, зонування території, площу будівлі та інші фактори.