Які проєкти може розробити компанія Глобалбуд Юкрейн?

Компанія ГлобалБуд Юкрейн може розробити проєкти будь-якої складності та на будь-якій стадії, включаючи робочі проєкти на будинок, квартиру, гараж, перепланування, ескізні проєкти, передпроєктне опрацювання, дизайн проєкти, проєкти реконструкції та проєкти водопостачання та водовідведення.

Хто може звернутися до компанії «ГлобалБуд Юкрейн» за розробкою проєктної документації?

До компанії ГлобалБуд Юкрейн можуть звернутися як великі забудовники, так і фізичні особи, яким потрібний проєкт, наприклад, для перепланування квартири чи організації окремого входу до офісу.

Якою є структура розробки будівельної проєктної документації?

Перша частина проєкту, як правило, розробляється архітектором і спрямована на створення ескізу, що містить графічне планування та зображення майбутньої будівлі. Друга частина – це робочий проєкт, що включає затверджену частину та робочі креслення. Основні складові будівельної проєктної документації, як уже згадувалося, включають не лише ескізний проєкт і робочий проєкт, а …

Як довго займає процес розроблення проєктної документації на будівництво?

Термін розробки проєктної документації на будівництво залежить від складності проєкту та його обсягу. Зазвичай процес займає від кількох тижнів за кілька місяців. Проте, терміни можуть бути збільшені у разі потреби додаткових розрахунків, коригування та погодження з компетентними органами.

Як отримати консультацію щодо розробки проєктної документації на будівництво?

Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за телефоном або електронною поштою, щоб отримати безплатну консультацію щодо розробки проєктної документації на будівництво. Ми також готові надати комерційну пропозицію з розрахунком вартості послуг.