Які проєкти ви можете зробити?

Ми можемо виготовити робочі проєкти для будівництва будинків, проєкти перепланувань та реконструкцій будівель та споруд. Ми також виконуємо передпроєктні опрацювання та ескізні проєкти для будівництва будинку чи отримання будівельного паспорта.

Навіщо мені потрібен проєкт дому чи квартири?

проєкт на будинок або квартиру необхідний, щоб мати чіткий план майбутньої споруди або реконструкції, що включає плани, розрізи, фасади будівлі, технологію будівельного виробництва, техніку безпеки, кошторисну вартість робіт і багато іншого. Це дозволить уникнути помилок у процесі будівництва та заощадити час та гроші.

Які вихідні дані потрібні для розробки проєктної документації?

Для розробки проєктної документації необхідно розглянути умови та обмеження, видані управлінням архітектури при КМДА, будівельний паспорт (якщо потрібно розробити проєкт на будинок площею до 300 кв.м), технічні умови на приєднання об’єкта до систем комунікації (електрика, водопостачання, каналізація, газопостачання та і т.д.). При необхідності, юристи та інженери нашої компанії можуть самостійно …

Що має містити завдання на проєктування?

проєктне завдання повинне містити максимальну інформацію про майбутній об’єкт, включаючи його назву та локацію, тип будови та дизайн, переваги до конструкційної частини, інвестиційні розрахунки, дані геології (для нової будови), дані про особливі умови (сейсмоактивність, просідання тощо). ), а також інші дані, необхідні для комплексної підготовки проведення робіт.