Які документи необхідні для легалізації прибудови?

Для легалізації прибудови необхідно надати такі документи: свідоцтво про право власності на земельну ділянку, план прибудови, технічний паспорт прибудови, акт обстеження конструкцій, договір виконання будівельних робіт (якщо є), документи.

Чи потрібно отримати дозвіл на будівництво перед легалізацією прибудови?

Не завжди. Іноді достатньо ввести об’єкт в експлуатацію. Однак, найчастіше, для легалізації прибудови необхідно мати дозвіл на будівництво, що видається на початок будівництва. Якщо дозвіл на будівництво не було отримано, необхідно подати заяву на його отримання і потім пройти процедуру легалізації.

Яка вартість легалізації прибудови?

Вартість легалізації прибудови залежить від багатьох факторів, таких як розмір прибудови, складність процесу, необхідність проведення експертиз тощо. Точну вартість можна дізнатись у фахівців після ознайомлення з усіма документами.

Чи можу я легалізувати прибудову самостійно?

Теоретично, ви можете самостійно легалізувати прибудову, але цей процес вимагає знань та досвіду в галузі юриспруденції та будівництва. Краще довіритися професіоналам, щоб уникнути можливих помилок та прискорити процес легалізації.