Які документи необхідно надати для реєстрації будинку на садовій ділянці?

Для реєстрації будинку на садовій ділянці вам знадобляться оригінали паспорта та ІПН фізичної особи, технічний паспорт БТІ на садовий будинок та довідка з державного реєстру або інший документ, що встановлює право.

Що робити, якщо я не маю основного пакета документів для реєстрації права власності на будинок на садовій ділянці у Києві?

У разі відсутності основного пакета документів для реєстрації права власності на будинок на садовій ділянці, ви можете звернутися до нашої компанії. Ми допоможемо вам зібрати всі необхідні документи та зареєструвати право власності.

Як змінити цільове призначення садового будинку, щоб зареєструвати місце проживання?

Щоб змінити цільове призначення садового будинку та зареєструвати місце проживання, необхідно змінити цільове призначення будинку. В результаті в інформації в реєстрі з’явиться позначка: “об’єкт житлової нерухомості: Так”.

Де можна отримати безплатну консультацію щодо оформлення права власності на садовий будинок?

Ви можете отримати безплатну консультацію щодо оформлення права власності на садовий будинок, звернувшись до нашої компанії за телефоном, вказаним на сайті.

Які компанії можуть допомогти в оформленні приватизації дачного будинку у Києві чи Київській області?

В оформленні приватизації дачного будинку у Києві або Київській Області можуть допомогти фахівці компанії ГлобалБуд Юкрейн, які допоможуть швидко оформити усі необхідні довідки та документи.