Що таке інженер-консультант і які обов’язки він виконує у будівництві?

Інженер-консультант – це нова посада у сфері будівництва, яка передбачена у нових будівельних нормах з 2020 року. Він представляє інтереси замовника будівництва на будівельному об’єкті та контролює виконання робіт із кошторисної документації, якість робіт, терміни виконання, підписання актів прихованих робіт та інші обов’язки служби замовника.

Яка вартість послуг інженера-консультанта?

Точної вартості послуг інженера-консультанта немає, тому що кожен проєкт індивідуальний як за обсягами робіт, так і термінами виконання. Однак, орієнтовна вартість послуг становить 2% від кошторисної вартості робіт, що виконуються. Для отримання більш точної вартості послуг рекомендуємо зв’язатися з нами за вказаними на сайті телефонами.

Які послуги надає ТОВ “ГЛОБАЛБУД ЮКРЕЙН”?

ТОВ “ГЛОБАЛБУД ЮКРЕЙН” надає послуги висококваліфікованих інженерів, інженерів-консультантів та експертів. Кваліфікація наших фахівців дозволяє виконувати технагляд за об’єктами класу СС1, СС2, СС3, проводити експертизу з обстеження будівель та споруд будь-якої складності та класів наслідків, а також технічну інвентаризацію будинків, квартир, житлових комплексів та об’єктів будь-якої площі та призначення.

Чи можуть ваші інженери виконувати роботи лише на будівельних об’єктах?

Наші інженери спеціалізуються на будівельних роботах, але також можуть надавати послуги з проєктування, консультування та інших інжинірингових послуг.