Яка мета геодезичних та топографічних робіт?

Геодезичні та топографічні роботи необхідні для визначення меж земельної ділянки, отримання дозволу на будівництво, реконструкції будівель та споруд, приватизації земельної ділянки, винесення в натуру кордонів земельної ділянки та інших подібних завдань.

Яке обладнання використовується під час виконання геодезичних робіт?

При виконанні геодезичних робіт використовуються теодоліти та нівеліри для визначення горизонтальних та вертикальних кутів. Також сучасне обладнання, включаючи дрони, використовується для виконання робіт максимально швидко та без похибок.

Скільки часу потрібно виконання геодезичних робіт?

Час виконання геодезичних робіт залежить від площі земельної ділянки та її характеристик, включаючи наявність на ділянці будівель, споруд, дерев тощо. У середньому на виготовлення та погодження геодезичного знімання у Києві та Київській області йде близько двох тижнів.

Які сертифікати мають інженери-геодезисти, які працюють у вашій компанії?

Інженери-геодезисти, які працюють у нашій компанії, мають усі необхідні дозволи та сертифікати, а також проходять регулярні курси підвищення кваліфікації.

Як зв’язатись з вашою компанією для замовлення геодезичних робіт?

Ви можете зв’язатися із нашою компанією за вказаними нижче телефонами, щоб дізнатися точні терміни та вартість геодезичних робіт у Києві та Київській області. Ми будемо раді співпраці як із великими компаніями, так і з приватними фізичними особами.