Що таке будівельний паспорт?

Будівельний паспорт – це документ, який містить інформацію про майбутній об’єкт будівництва, його технічні характеристики Будівельний паспорт може бути підставою для підключення комунікацій (водопостачання, електрика тощо) до об’єкта.

Хто може замовити будівельний паспорт?

а. Будівельний паспорт може бути замовлений забудовником, власником об’єкта нерухомості, а також уповноваженими на те організаціями чи фізичними особами, яким було передано відповідну довіреність на оформлення будівельного паспорта. Він може бути замовлений перед будівництвом нерухомості.

Які дані містяться у будівельному паспорті?

Будівельний паспорт містить інформацію щодо характеристик об’єкта будівництва. У ньому вказані площі, поверховість, вимоги до доброу́строю території та багато іншого. Документ регулює вимоги до майбутньої будівлі.

Які документи необхідні для отримання будівельного паспорта додому?

Для отримання будівельного паспорта додому необхідно підготувати пакет документів, який включає заяву на використання ваших особистих даних, копію документа, що свідчить про ваше право власності на землю (завірена нотаріусом), креслення майбутньої будівлі з точним зазначенням розташування об’єктів будівництва на земельній ділянці (генплан), а також копії довіреності, якщо ви представляєте інтереси …