Будувати новий будинок чи переробити старий?

Незалежно від того, чи є ви покупцем, який вперше набуває житла і прагне знань, або власником житла, що перепродається, бажаючим дізнатися більше про новобудови, найкраще почати з розуміння відмінностей між новобудовою (для наших цілей – новим будинком) і раніше належав або перепродувати будинком.

Ви можете визначити ці властивості на основі того, як вони розрізняються у чотирьох ключових областях: Якість будівництва, вартість володіння, дизайнерські уподобання та енергоефективність. Давайте розглянемо докладніше.

Якість будівництва

Якість будівництва – це атрибут номер один для покупців житла, коли вони готові придбати будинок. Нові будинки сьогодні будуються з використанням найсучасніших продуктів, технологій та матеріалів, які мають відповідати останнім будівельним нормам, прийнятим штатами та місцевими органами влади.

Незалежно від вашого бюджету, ваш новий будинок, як правило, включатиме такі важливі елементи безпеки, як датчики диму, вимикачі із замиканням на землю, що знижують ризик ураження електричним струмом, фарба без утримання свинцю і навіть вихід із підвалу. Покупці житла можуть бути спокійними, знаючи, що накопичений знос, пов’язаний з перепродажем будинку, не є проблемою для нового будинку.

Бажаєте ще більше душевного спокою? Інспекції проводяться без додаткової плати для покупців нового будинку в кілька етапів у процесі будівництва, тому ви можете бути впевнені, що у вашому будинку ретельно дотримуються останніх будівельних норм і правил щодо електрики, сантехніки та енергозберігаючих характеристик, включаючи ізоляцію.

Низька вартість володіння

Одним із факторів, який слід враховувати, є низька первісна вартість. “Більшість забудовників оплачують деякі витрати на закриття угоди, тому покупцям потрібно менше готівки. Деякі забудовники також надають пакет із побутовою технікою, тому покупцям не потрібно одразу турбуватися про купівлю великих предметів.

Нові будинки будуються відповідно до останніх будівельних норм та правил, часто включають нові технології та енергоефективність, що призводить до зниження рахунків за комунальні послуги та економії грошей з часом.

Фактично новий будинок сьогодні на 30 відсотків більш енергоефективний, ніж будинок, збудований лише п’ять-сім років тому. Як би ви інвестували ці значні заощадження? У сімейну відпустку? Відклали на навчання для дітей? Пенсійні накопичення? А може, у все перераховане? Справа в тому, що нові будинки дають вам можливість заощадити та зробити вибір.

Нові будинки, як правило, не вимагають технічного обслуговування та модернізації, які можуть знадобитися старим будинкам перед заселенням або в перші роки володіння будинком, що заощадить час та гроші покупців та знизить стрес, пов’язаний із доглядом за будинком.Нові будинки забезпечують душевний спокій, оскільки на всі товари (і сам будинок) зазвичай надається гарантія.

Більшість будівельників дають гарантію на свої будинки, часто один чи два роки на системи та матеріали та десять років на конструкцію. На відміну від цього, при покупці старого будинку необхідно враховувати термін служби побутової техніки, водонагрівача, системи опалення та кондиціонування повітря та інших дорогих і життєво важливих компонентів.

Спроектовано за сучасними вимогами

Будинки, спроектовані кілька десятиліть тому, відповідали потребам покупців того часу, наприклад, наявність офіційної вітальні та окремої офіційної їдальні. Це також був час, коли домовласники погоджувалися на єдину спільну ванну на верхньому рівні для трьох спалень.

Проект дома

Сьогоднішні покупці віддають перевагу відкритому плануванню, часто без формальної вітальні. Нові будинки майже на 100 кв. більше, ніж середній старий будинок, і навіть у найменшому новому будинку, як правило, є ванна власника, спільної для інших спалень. Деякі нові будинки пропонують окрему ванну кімнату для кожної спальні. Також часто зустрічаються житлові приміщення, розраховані на кілька поколінь, просторі та відкриті кухні, які задовольняють внутрішній смак кухарів, та приміщення, які можна переобладнати у бібліотеки чи кабінети.

Купівля нового будинку означає, що ви можете вибрати планування, яке відповідає вашим потребам – не потрібно згодом переробляти дорогі та напружені роботи! – Крім того, ви можете часто змінювати планування або функції, щоб ще більше персоналізувати простір. Все більшого значення набувають нових і практичних способів використання таких зон вашого будинку, як вхід з гаража.

Сучасні зайняті сім’ї часто хочуть мати так званий простір для зберігання рюкзаків та спортивного інвентарю або зарядну станцію для смартфонів, планшетів та ноутбуків.Ви можете спланувати простір для зберігання в новому будинку таким чином, щоб ваші речі були легко доступними, але при цьому не впадали у вічі. Загалом проектування нового будинку з урахуванням потреб вашої родини зараз і в майбутньому підвищує ймовірність того, що ви залишитеся в ньому надовго, а відсутність необхідності переїжджати найближчим часом допоможе заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Деякі покупці, які люблять розважатися, створюють кухню для кейтерингу або зону підготовки до вечірки за межами основної кухні зі спеціальними полицями для тарілок та чаш для пуншу, додаткових келихів і навіть охолоджувача для напоїв або додаткового холодильника для проведення великих зборів. Інші покупці оснащують свій новий будинок проводкою або новітніми бездротовими технологіями для автоматизації будинку, створення мереж та забезпечення безпеки. Ви можете адаптувати новий будинок до своїх потреб зараз та забезпечити гнучкість у майбутньому.

Персоналізація нового будинку – одна з найприємніших частин процесу покупки житла, вона допомагає перетворити ваш житловий простір на безтурботний і комфортний куточок, що відповідає вашому способу життя та особистим смакам. Навіть будинки зі швидким заселенням (пропоновані серійними забудовниками, але вже повністю збудовані або близькі до завершення) дозволяють персоналізувати будинок, роблячи його по-справжньому вашим.

Нові будинки в будь-якому випадку коштують менше квадратного метра, ніж старі будинки, тому вибір новобудов дозволяє максимально збільшити ваші інвестиції та заощадити час та гроші протягом усього терміну служби будинку.Найкраще співвідношення ціни та якості і ви можете створити індивідуальний будинок своєї мрії – чого ще можна бажати?

Енергетична ефективність

енергоефектівність

Багато нових будинків включають побутову техніку з рейтингом Energy Star, яка дозволяє знизити споживання електрики або газу і зменшити ваші рахунки за комунальні послуги. Але прилади Energy Star — це лише вершина айсберга, коли йдеться про енергоефективні функції у нових будинках. Сьогодні будинки з самого початку будуються з такими характеристиками, як енергоефективні вікна та підвищена теплоізоляція, яка може покращити якість повітря. Нові печі, системи кондиціювання повітря та теплові насоси набагато ефективніші, ніж системи опалення та охолодження минулого.

Хоча багато елементів нових будинків, що підвищують енергоефективність, непомітні для покупців, такі індивідуальні елементи як сонячні батареї, безбакові водонагрівачі та геотермальні системи опалення часто можуть бути додані для подальшого зниження енергоспоживання.

Розташування – один із основних факторів, який враховують покупці житла при виборі нової квартири. Нові будинки та спільноти нових будинків будуються поблизу міських центрів та місцевих визначних пам’яток, забезпечуючи сім’ям як комфортний новий будинок, так і пожвавлене місце. Життя в безпечному районі стоїть на першому місці у свідомості покупців житла, і інвестування в новий будинок дозволяє їм почуватися в безпеці в будинку та районі, в якому вони живуть.

Якщо у покупців є діти, при виборі нових будинків важливу роль відіграє їхня близькість до шкіл та дитячих садків.

Сподіваємося, наша стаття була корисна для вас!

Хочете побудувати новий будинок, але не знаєте з чого почати? Дзвоніть в компанію «ГлобалБуд Юкрейн», ми з радістю вам допоможемо.

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатись з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *