Наша компанія співпрацювала з ТОВ ГлобалБуд Юкрейн з питань технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна в ЖК Скандія (Scandia). Висловлюємо подяку директору Колесніченко Олександру Сергійовичу та всьому колективу компанії за якісно і своєчасно виконані роботи, за конструктивний підхід до вирішення проблем і задач. ТОВ Глобалбуд Юкрейн — це надійна організація з кваліфікованими інженерами та юристами.

Бажаємо росту і успіхів в професійній діяльності та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Рекомендуємо ТОВ ГлобалБуд Юкрейн як відповідального партнера та підрядника.

Директор ТОВ «ПРОСПЕРІТАТІС» М.М. Дідківський
BASF отзыв

ООО «ГлобалБуд Юкрейн» профессионально и оперативно справилось с частью проекта, внедрение которого происходило в Украине впервые — установка стелл на солнечных батареях. С задачей получить разрешение на размещение данных объектах в разных городах Украины мы обратились во многие компании однако выбрали ООО «ГлобалБуд Юкрейн».

Уже на этапе обсуждения условий договора нас удивила гибкость и лояльность компании. Работа была выполнена качественно и ранее оговоренного срока. Сейчас мы уверенно рекомендуем ООО «ГлобалБуд Юкрейн» как надежного и компетентного партнера. Выражаем благодарность коллективу и надеемся на дальнейшее сотрудничество.

Гинеральный директор ООО «БАСФ Т.О.В» Андреас Лир

Висловлюємо подяку Товариству з Обмеженою Відповідальністю «ГлобалБуд Юкрейн» ЄДРПОУ41694159, та її директору Колесніченко Олександру Сергійовичу за якісне виконання всіх домовленостей згідно договору.

Приємно вражені професіоналізмом співробітників та лояльністю компанії. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Радимо ТОВ «ГлобалБуд Юкрейн» як надійного партнера та сумлінного виконавця.

Директор ТОВ «ДІАМАНТ-ЦЕНТР» І.В. Сидорук

На скільки стаття була корисною?

Натисніть щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок поки немає. Оцініть першим.