Як отримати поштову адресу на будівлю
Початок будівельних робіт зі зведення об’єкта нерухомості найчастіше починається на земельній ділянці з «будівельною адресою». Будівельна адреса буває без вказівки вулиці чи конкретного номера ділянки. Часто використовується фрази «у районі вулиці…» чи «на перетині…» тощо.
Після закінчення будівельних робіт та введення об’єкта в експлуатацію будівлі присвоюється «Поштова адреса». Реєстрація права власності у Державному реєстрі без надання поштової адреси не можлива.
Рішення про присвоєння адреси у Києві видає Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.
Документи для присвоєння адреси передаються до цієї структури через ЦНАПи.
Пакет документів для присвоєння адреси включає:
- копія документів на земельну ділянку
- картографічний матеріал М 1:500 з нанесеними червоними лініями
- копія документа про введення об’єкта в експлуатацію
- довідка з економічного відділу КМДА (КМДА) про сплату або звільнення від сплати пайового внеску у розвиток інфраструктури міста.
- паспортні дані або дані юридичної особи – забудовника
- заява
Термін присвоєння адреси, відповідно до зазначених у законі нормативів, має становити близько місяця. Практика показує, що цей процес займає близько 4-5 місяців.
Присвоєння поштової адреси – це великий обсяг копіткої роботи. Процес ускладнюється ще й тим, що для отримання результату між собою мають комунікувати (пересилаючи листи) структури з розвиненою бюрократичною системою: землеустрій, БТІ, Архітектура та Реєстраційна служба.
Довірте надання поштової адреси нашим фахівцям. Ми знаємо, як не втрачати дорогоцінний час і мінімізувати ваші витрати!
Телефонуйте!