як побудувати будинок

На сайті ТОВ «ГлобалБуд Юкрейн» є вся необхідна інформація для отримання дозволу на будівництво будинку.
Ключовою перевагою нових будинків є те, що ви можете вибрати функції та оздоблювальні штрихи до того, як ваш будинок буде побудований, вибираючи ваші улюблені кольори, стилі та матеріали у багатьох важливих категоріях товарів.


На які типи вибору найбільше звертають увагу покупці нових будинків? 

Опитування Національної асоціації будівельників будинків 2013 року на тему “Чого справді хочуть покупці житла” виявило дві найбільш важливі для більшості покупців житла області: енергоефективність та зберігання речей.

За даними опитування, 94 відсотки опитаних хочуть мати домашню техніку з енергоспоживанням на 20—30 % менше від своїх аналогів і 91 відсоток покупців хочуть мати Energy Star для всього будинку – в основному для економії на комунальних платежах, хоча користь для навколишнього середовища також важлива.

Хоча покупець існуючого будинку може замінити побутову техніку більш енергоефективними моделями, отримати рейтинг Energy Star для всього будинку при перепродажі складно і дорого. Навпаки, нові будинки з самого початку проектуються та будуються з метою економії енергії, з енергоефективними вікнами, системами опалення та кондиціювання повітря, більшою теплоізоляцією, більш продуманими дахами та стінами.

У нових будинках зазвичай встановлюються більш досконалі системи фільтрації повітря, що підвищують якість повітря в приміщенні, а багато будівельників використовують будівельні матеріали з низьким вмістом ЛОС (летючих органічних сполук), які виділяють менше шкідливих для довкілля людей і домашніх тварин. Це особливо важливо для людей, які страждають на алергію або астму. Технологічні вдосконалення вносять зміни як до енергоефективності, так і до якості повітря, а покупці новобудов також виграють від того простого факту, що вони живуть у будинку, який ніколи не був заселений. У будинку не було собак та кішок, ніхто не розпалював вогонь у каміні та не курив у приміщенні.

Відкриті планування, енергоефективність, якість повітря в приміщенні та можливість надати індивідуальності своїй оселі – ось деякі з основних причин для покупки нового житла. Наступне питання? Який тип забудовника підходить для нового будинку. Давайте подивимося.


Індивідуальне будівництво чи типовий проект – який забудовник вам підходить?


Будинок зі стіною з відновленого дерева


Перш ніж вибрати забудовника, вам потрібно вирішити, чи ви хочете будинок на замовлення або типовий проект.


Будівельники житлових будинків зазвичай поділяються на дві великі категорії: будівельники-класики та будівельники на замовлення, але навіть усередині кожної категорії є діапазон того, наскільки ви можете персоналізувати свій будинок. Хоча багато покупців вважають, що типовий будинок коштує дешевше, ви можете побудувати будинок у широкому діапазоні цін у будь-якого забудовника. То в чому ж різниця?

ТТиповий забудовник зазвичай будує кілька будинків одночасно, ґрунтуючись на бібліотеці поверхових планів. Їх покупці персоналізують свої будинки, вибираючи варіанти, що сподобалися, з декількох запропонованих забудовником.

Індивідуальні забудовники також можуть запропонувати бібліотеку поверхових планів, але також можуть побудувати унікальний будинок на основі єдиного у своєму роді проекту будинку, створеного архітектором спільно з покупцем.

Індивідуальні забудовники зазвичай будують менше будинків на рік, ніж типові, і багато хто будує індивідуальні будинки для продажу на окремих ділянках, яку вони або покупець можуть придбати. Багато типових забудовників будують будинки у великих селищах. Але навіть тут є винятки. Наприклад, у деяких великих селищах, збудованих за генеральним планом, відводиться певна територія чи район для індивідуальних будинків.У багатьох таких спільнотах покупці зазвичай вибирають зі списку кращих індивідуальних забудовників і дотримуються деяких загальних стандартів, встановлених спільнотою для зовнішнього дизайну свого будинку.

Коли ви дивитеся на будинок від типового забудовника, ви вибиратимете з меню поверхових планів та опцій. Якщо ви хочете більше індивідуальності, то можливо вам варто працювати з індивідуальним забудовником. Однак при будівництві на виробництві ви, швидше за все, знайдете нижчу вартість та швидшу доставку, ніж при будівництві на замовлення.

У той час як багато індивідуальних забудовників будують лише кілька будинків на рік, типові забудовники варіюються за розміром від невеликих місцевих чи регіональних забудовників до великих національних забудовників.

будівництво будинку з дерева

Незважаючи на те, що індивідуальні будинки не є автоматично дорожчими, ніж серійні, типові забудовники мають перевагу в тому, що вони закуповують будівельні матеріали оптом і мають штатних співробітників, на яких вони можуть розраховувати для підтримки стабільного темпу будівництва. Великі забудовники часто будують багато будинків у рамках генерального плану, що означає, що вони також можуть заощадити вартість землі, оскільки вони купують землю у великому обсязі.

Деякі компанії пропонують гібридну бізнес-модель, пропонуючи послуги з будівництва як індивідуальних, так і серійних будинків.

Як і замовних будівельників, існує безліч типів виробничих будівельників. Більшість із них пропонують можливість вибору улюблених кольорів та стилів у ключових категоріях продукції.Багато виробників також пропонують серію модернізацій (думайте “добре-краще-краще”) у таких категоріях, як побутова техніка, шафи, стільниці та покриття для підлоги. Інші забудовники прагнуть спростити процес, як це робить компанія Lennar зі своїм підходом до модернізації “Все включено”.

Покупець, який бажає знайти відповідного забудовника, повинен поставити собі питання, скільки часу та енергії ви хочете витратити на вибір деталей свого будинку. Хороша новина полягає в тому, що для кожного покупця знайдеться свій забудовник – і рівень вибору дизайну.

Якщо ви хочете повністю індивідуальний будинок, то плюс у тому, що у вас є нескінченний вибір. І в той же час, якщо ви хочете повністю індивідуальний будинок, недоліком є ​​те, що у вас є нескінченний вибір”

Дизайн та місцезнаходження

Місце вашого проживання має не менше значення, ніж дизайн вашого нового будинку.

Коли ви роздумуєте над тим, з ким співпрацювати при будівництві вашого нового будинку – з будівельниками-типовиками або індивідуальними забудовниками, подумайте про два важливі фактори:

1) наскільки великий внесок ви хочете зробити в дизайн вашого будинку і 2) де ви хочете жити.

Класичні забудовники різняться за рівнем індивідуалізації, тому вам потрібно буде вивчити забудовників у вашому регіоні, щоб з’ясувати, які з них дозволяють змінювати всі, включаючи перенесення стін, а які дотримуються меню варіантів підлоги, техніки, стільниць, шаф та освітлення.

По всьому спектру вибору існує також діапазон у кількості поверхових планів і конфігурацій, таких як додаткові кімнати, які пропонують забудовники.

Навіть індивідуальні забудовники часто починають із портфеля поверхових планів, а потім дозволяють покупцям змінювати ці плани. Інші забудовники працюють із власним архітектором або з архітектором, обраним покупцем.

Будівництво у великих містах чи селищах

Будівництво на новій ділянці дозволить вам насолоджуватись міським життям, тоді як селища генерального планування пропонують розкішне оточення.

Будівництво у великих містах чи селищах

Місце, де ви хочете збудувати свій будинок, матиме такий же великий вплив на ваш вибір – працювати з класичним або індивідуальним забудовником, як і ваше бажання спроектувати свій власний будинок.Великі національні та регіональні забудовники, як правило, будують більшість своїх будинків у селищах, що налічують не менше десятка, а іноді й сотні будинків. Дрібніші забудовники можуть використовувати невелику ділянку землі, що не використовується, у вже забудованому районі, на якій можна побудувати один або кілька будинків. Таке будівництво називається “інфіл”. У деяких випадках може використовуватися ніколи не забудована земля, в інших – старий будинок знесли, щоб звільнити місце для нового будинку. Інфілл-лот або кілька інфілл-лотів також можуть бути створені, коли домовласник з великою ділянкою вирішує розділити землю на частини та продати частину забудовнику. Інші ділянки можуть досягати 8 гектарів та вміщувати десятки будинків.

Однією з переваг генерального плану є те, що забудовник зазвичай розробляє план території, що включає такі зручності як відкрита зелена зона, пішохідні стежки або рекреаційні об’єкти, такі як клубний будинок, басейн і фітнес-центр. Залежно від розміру селища, на його околицях можуть розташовуватися державні школи, міський центр або торговий центр. У більшості селищ, що плануються, жителі зобов’язані полягати в асоціації домовласників, яка стягує внески і встановлює правила співтовариства, яким повинні слідувати всі жителі. ТСЖ зазвичай управляється комітетом домовласників, та його метою є захист і підвищення вартості нерухомості всіх власників.

Будівництво на приватній ділянці

Будівництво на приватній ділянці

Ви також можете вибрати будівництво свого нового будинку на приватній землі, чи то земля, якою ви вже володієте, чи яку ви збираєтеся придбати. Не всі забудовники будуватимуть на вашій землі, але деякі спеціалізуються на роботі з клієнтами, які придбали або успадкували землю, або вважають за краще знайти свою власну ділянку, а не купувати її в селищі нових будинків. Багато забудовників можуть допомогти покупцям знайти землю чи порекомендувати ріелтора. У більшості випадків вам доведеться вирішити, чи ви хочете працювати з індивідуальним забудовником або забудовником, який спеціалізується на будівництві будинків “на власній ділянці”.

Якщо будинок, який ви задумали, знаходиться у віддаленому місці, можливо, високо на вершині хребта або оточений густим лісом та великою площею незабудованої землі, кілька порад: Перш ніж купувати цю сільську та красиву землю, попрацюйте з будівельником, щоб визначити, чи придатна ділянка для будівництва – і якщо ні, то якою є можливість і вартість проведення електрики, води та природного газу. Багато віддалених і недоторканих районів придатні для будівництва, якщо ви готові викопати колодязь для води, встановити септик і використовувати балон з пропаном в тих місцях, куди не можна провести природний газ. Якщо ви розглядаєте такий варіант, ця стаття може допомогти вам.

Якщо у вас вже є земля під забудову, почніть пошук в Інтернеті, щоб знайти будівельників, які працюють у вашому районі і будують будинки, схожі на стиль, який ви хочете створити.Робота з планом ділянки під забудову може бути менш складною, ніж будівництво будинку, але деякі покупці хочуть отримати повністю індивідуальний будинок, який на 100% відповідає бажанням і можливостям власника.

Більшість покупців індивідуальних будинків цікавляться елементами дизайну інтер’єру не менше, ніж архітектурою. Будівництво індивідуального будинку дає можливість вибору кожного елемента, починаючи від таких дрібниць, як петлі на дверях, і до таких великих елементів, як кухонні шафи. У той час як виробник пропонує кілька стилів шаф, індивідуальний забудовник може бути готовий використовувати будь-яку шафу за вашим бажанням або може мати досвідченого тесляра, який може спроектувати та побудувати його з нуля.

Індивідуальні забудовники пропонують різноманітні дизайнерські послуги; деякі з них мають штатного дизайнера інтер’єру, в той час як інші залишають на розсуд покупців, чи хочуть вони працювати зі своїм власним найнятим дизайнером інтер’єру або зробити всі свої дизайнерські рішення самостійно.

Як обрати забудовника?

Виберіть забудовника, який підходить для вашої родини і може побудувати будинок вашої мрії.

Якщо ви вирішили, що індивідуальний забудовник підходить вам найбільше, то після того, як ви визначитеся з кандидатами в забудовники, саме час оглянути один або кілька будинків, збудованих кожним із них.

У більшості забудовників є модель або хоча б частково збудований будинок, який вони будують для поточного клієнта, якщо забудовник каже вам, що у нього немає нічого, що ви могли б побачити, окрім поверхових планів, це не зовсім законний забудовник. Вам потрібно особисто побачити готовий продукт.

Звичайно, кожен забудовник каже, що він виробляє якісний продукт, але щоб зрозуміти, чи справді забудовник робить добре свою роботу, потрібно побачити будинок і оглянути його. Забудовник повинен показати вам один або кілька будинків, які відповідають його стандартам.

Отримайте повний список включених функцій, який покаже вам все, що робитиме будівельник, наприклад, всі палички та цеглинки, назви марок та матеріали, які будуть використовуватись у кухнях та ванних кімнатах. Ви повинні знати, чи буде забудовник зводити стіни в підвалі, фанеровані або блокові, укладати на дах двадцятип’яти- або тридцятирічну черепицю тощо по кожній категорії. Потім ви можете порівняти одного будівельника з іншим, щоб побачити, хто робить якісно.

Вибір забудовника – це не лише перегляд його робіт. Вам також необхідно провести співбесіду з кандидатами до будівельників, щоб визначити, з ким найкраще встановити робочі відносини протягом наступного року.

У рамках процесу співбесіди вам слід запросити двох або трьох будівельників, щоб вони разом з вами приїхали на вашу ділянку і поговорили про те, що ви хочете збудувати, як розмістити будинок на ділянці, де проходитимуть інженерні комунікації, гараж та під’їзна дорога. Це дуже важлива зустріч, тому що наприкінці її покупці мають бути спокійними за те, що вони розуміють, що можна побудувати на їхній ділянці. Ви можете побачити, який досвід має будівельник, коли він обговорює з вами питання, які необхідно вирішити.

Якщо ви волієте, щоб вам був спроектований унікальний будинок, ви можете почати або з будівельника, або з архітектора.

як обрати будівельну компанію

Деякі люди кажуть, що краще спочатку найняти будівельника, а потім архітектора, але логічніше спочатку найняти архітектора, щоб зробити планування та контролювати витрати. Перш ніж приступати до оцінки вартості будинку, необхідно мати деякі образи та уявлення про те, що ви хочете отримати у плані розміру та стилю. Ви повинні розуміти, що те, що індивідуальний забудовник може зробити за 100 доларів за квадратний метр, буде вдвічі дорожчим, ніж класичний забудовник, тому що типові забудовники будують сотні таких будинків.

Чи виберете повністю індивідуальний проект, почнете з існуючого плану і зміните його або зупиніться на плані, який ви можете персоналізувати, кінцевий результат буде однаковим: новий будинок, який ніколи не був в експлуатації, який відображає вашу індивідуальність і те, як ви і ваша сім’я хочете жити.

Інженери, архітектори, будівельники і юристи залюбки допоможуть вам побудувати будинок вашої мрії!

Дзвоніть!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатись з нами

    На скільки стаття була корисною?

    Натисніть щоб оцінити!

    Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

    Оцінок поки немає. Оцініть першим.