построить дом

Ви не просто хочете будинок, ви хочете, щоб він був якомога сучаснішим? Це може означати багато, наприклад новітні технічні стандарти, сучасне обладнання або певний архітектурний стиль. Для цього не потрібно наймати зіркового архітектора чи витрачати багато грошей.

Що являють собою сучасні будинки сьогодні

Одні хочуть будувати особливо великі будинки, інші – якомога дешевше, треті – якнайкрасивіші. А дехто просто хоче сучасності. А це часто означає: з використанням найновіших технологій, обладнання чи архітектури.

Сучасна архітектура: форми та матеріали

Архітектура – ​​це не тільки мова дизайну будинку, розмір або будівельні матеріали, що використовуються, також є архітектурними елементами.

Форми

Чіткі лінії грають у сучасній архітектурі набагато важливішу роль, ніж завитки та орнаменти. Вони мають дуже прагматичну причину: що простіше форма, то дешевше її будувати. Однак і сучасні будівлі, які мають виконувати представницькі функції, сьогодні також прикрашаються. Інші способи справити враження на відвідувачів включають багато місця, високоякісні матеріали або продуманий дизайн інтер’єру – але такий будинок коштує недешево.

Розмір будинку

строительство дома

Цінова ефективність грає роль у формі, а й у розмірі. Міні-будинки нині популярні серед одинаків чи пар, які хочуть жити гнучко. Зрештою, багато міні-будинків можна легко розібрати та перевезти. Інші від початку встановлюються на колеса.У мегаполісах з обмеженим простором необхідно знайти розумні рішення, що дозволяють розмістити якнайбільше житлового простору на невеликому просторі.

Цьому протиставляється інша тенденція: максимально просторі, широкі та світлі кімнати. Ця тенденція немає нічого спільного з ощадливістю. Сучасні будівельні матеріали дозволяють, наприклад, розмістити кухню, вітальню та їдальню в одному приміщенні на першому поверсі. Це створює світлі кімнати і простір можна отримати за рахунок відсутніх стін. Але такі великі приміщення висувають високі вимоги до статики будинку. При необхідності доводиться вставляти сталеві балки, що дорожчає будинок.

Будівельні матеріали

Скло, бетон, сталь: ось уже кілька десятиліть – це сучасні будівельні матеріали. Оскільки екологічне будівництво стає все більш важливим, інші будівельні матеріали також відіграють роль у сучасних житлових будинках. Наприклад, дерево використовується багатьма компаніями з виробництва збірних будинків, але тепер воно також використовується у багатоповерховому будівництві. Деякі архітектори використовують спеціальні вторинної сировини. Однак не всі будівельні матеріали, що використовуються, завжди можна побачити.

У дизайні інтер’єру багато будівельників надають великого значення кільком стикам. Гладкі поверхні зазвичай полегшують збирання. Однак у деяких випадках йдеться швидше про сучасний зовнішній вигляд, а не прагматичні міркування. Залежно від матеріалу та обробки, гладкі поверхні можуть навіть ускладнювати прибирання.Це відноситься, наприклад, до глянцевих кухонних фасадів або величезних шибок.

Енергоефективність

как построить дом

Якщо ви хочете будувати екологічно чистим способом, вам слід не тільки використовувати екологічні будівельні матеріали, а також будинок не повинен вимагати занадто багато енергії. Однак енергоефективність – тема не нова: пасивні будинки та подібні концепції існують уже давно, а Закон «Про енергетичну ефективність будівель» законодавчо наказує стандарти енергоефективності в житлових будинках.

Якщо ви хочете зробити більше, ніж наказує закон, ви можете спробувати різні сучасні концепції і, наприклад, помістити свій будинок в зимовий сад або під землю. Перша – це спеціальна концепція опалення, друга – відмінна система ізоляції.

Сучасні технології для сучасних будинків

Сучасний будинок також потребує сучасних технологій – які, звичайно, можуть бути заховані і в будинку, який зовні виглядає більш традиційним і сільським.

Опалення будівлі

Революційних інновацій у системах опалення майже немає. Більш сучасні технології опалення включають тепловий насос чи паливний елемент. Проте традиційні системи опалення також набувають подальшого розвитку. Сучасні системи опалення на маслі чи газі відносно дешеві та високоефективні. Рішення будівельника залежить від того, що для нього важливо: Якомога менше виробництво забруднюючих речовин, якомога менші експлуатаційні витрати або якомога нижчі початкові витрати.

Типи опалення Яка система опалення підходить? Порівняння

Системи вентиляції та кондиціонери повітря

Сучасні будинки мають бути абсолютно герметичними, щоб відповідати вимогам ГЕЕ. Повітрообмін, наприклад, через вікна, не відбувається, і волога важко виходить назовні. Саме тому система вентиляції – бажано з рекуперацією тепла – є стандартною:

Сучасна та енергоефективна технологія охолодження також може зацікавити деяких будівельників, особливо у зв’язку з глобальним потеплінням та очікуваними спекотними періодами. Зручно, деякі технології опалення можуть використовуватися і для охолодження, наприклад, теплові насоси в поєднанні з підігрівом підлоги.

Водопостачання

Система водопостачання обходиться без радикальних інновацій. Утилізація сірої води, тобто. використання зібраної дощової води не є абсолютно новою концепцією. Багато домовласників використовують сіру воду, наприклад, для поливу квітів. Але за бажанням можна встановити підземний резервуар і використовувати сіру воду для прання одягу або змиву в туалеті.

“Розумний будинок” та електромобільність

Опалення, вентиляція, частково водопостачання, електропостачання у будь-якому випадку, плюс розваги та комунікаційні технології: у сучасному будинку дуже багато технологій. З іншого боку, більшістю пристроїв можна керувати через Інтернет, тобто. навіть у русі. Наприклад, вікна та двері можна відкривати та замикати за допомогою мобільного телефону. Розумний будинок також реєструє, коли телефонує будильник, і своєчасно включає опалення у ванній та кавоварку на кухні.

Тим, хто любить подорожувати електромобілем, слід запланувати підключення в гаражі, щоб заряджати автомобіль електрикою на ніч.

Сучасні методи будівництва: Будинки з 3D-принтера

Незважаючи на всі ці тенденції, більшість будинків у Німеччині, як і раніше, будуються з використанням надійних методів будівництва. Метод збірного будівництва, який, по суті, є методом дерев’яного каркасного будівництва, займає дедалі більшу частину ринку. Обидва методи будівництва виграють завдяки сучасним будівельним матеріалам, які, наприклад, забезпечують ефективну теплоізоляцію.

Новинкою, з іншого боку, є будинки з 3D принтера, які одночасно підхоплюють іншу тенденцію: тенденцію маленьких будинків. Досі переважно можна було роздруковувати міні-будинки. Будь-хто, хто будує такий будинок, виграє від надзвичайно коротких термінів будівництва – лише кілька днів, навіть без попереднього будівництва стін на заводі, та від відносно низьких цін.

Планування та будівництво сучасних будинків

планировка домов

Якщо ви хочете спланувати та побудувати сучасний будинок, вам слід обрати правильного партнера з будівництва. Каталоги будинків можуть бути корисними у процесі вибору. На перший погляд, вирішальним є зовнішній вигляд; Потім каталог будинків розкриває внутрішні цінності будинку, і пізніше, ніж на зустрічі з планування, забудовник може точно з’ясувати, які сучасні деталі можливі.

Сучасні архітектори не пропонують каталоги з будівництва будинків, які можна гортати, зручно влаштувавшись на дивані, але вони можуть спланувати спеціальні рішення, які виробник будинку може не реалізувати. Однак не кожен архітектор може побудувати будинок виключно з переробленого матеріалу, наприклад, не кожен будівельний матеріал легко доступний повсюдно. Зацікавлені сторони мають з’ясувати під час обговорення проекту, які сучасні рішення може запропонувати та спланувати архітектор.

Витрати на будівництво будинку

Сучасний будинок сам по собі не дешевший і не дорожчий за менш сучасний. З погляду ціни, ефективність може бути вигідною. Ті, хто обходиться меншим простором та меншою кількістю енергії, також можуть заощадити гроші у довгостроковій перспективі. Однак, якщо ви хочете використовувати найсучасніші технології та революційні матеріали, вам доведеться зважати на те, що вони ще не виробляються для масового ринку – і тому все ще щодо дороги або ще не повністю розроблені.

Загалом, однак, якщо ви будуєте енергоефективну будівлю, вам часто доводиться зважати на вищі початкові витрати, але в довгостроковій перспективі ви можете заощадити на енергоспоживання, а також скористатися субсидіями. Тут також може виникнути проблема Революційна технологія часто не одразу визнається придатною для субсидування; спочатку вона має зарекомендувати себе протягом кількох років.

Дізнатися більше про будівництво будинку, замовити будівництво та/або дозвіл на будівельні роботи ви зможете за наведеними нижче телефонами:

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *