“Незнання – темрява”

оформить документы на дом

На жаль, громадяни України мають низку помилок з приводу вимог на будівництво будинку.

Багато свято вірять, що якщо вони мають право власності на землю, то вони мають повне законне право будувати на ній все що завгодно. У цьому переконанні вони й перебувають, доки не зіткнуться із підключенням комунікацій (електрики, водопостачання, газу…) або за бажання подарувати чи продати «СВОЮ» нерухомість.

Отут і проявляється несподіваний сюрприз: будинок побудований незаконно, документів на нього немає, потрібно його оформляти (узаконювати) та ще й сплачувати штраф за самовільне будівництво. І як наслідок, угода зривається, у підключенні комунікацій відмовляють та ще й маячить на горизонті штраф за адміністративне порушення.

Саме тому оформляти документи додому потрібно заздалегідь.

Як оформити документи додому? Основні етапи

оформлення документів на будинок

Що потрібно робити, щоб оформити документи на будівлю:

Практично, якщо ваш будинок без документів, то ваша нерухомість не ліквідна. Ви не можете їй повноцінно розпоряджатися. Отже, гроші, які ви вкладаєте у будівництво, ви просто «закопуєте в землю». Більше того, якщо на вашій землі стоять неоформлені споруди, то й продати землю ви не можете, тому що нотаріуси таку угоду не пропустять.

Деякі продавці замовляють фіктивну довідку з БТІ про те, що ділянка не забудована і так продають нерухомість. Але такі угоди завжди здійснюються за менш вигідною ціною для продавця, та й покупців на такий неліквід зазвичай менше.

Тому ми щиро рекомендуємо оформляти всі документи на ваші будівлі. Рекомендуємо спеціалістів нашої компанії. Так як у компанії ГлобалБуд Юкрейн працюють досвідчені інженери та юристи.

Ми допоможемо вам упорядкувати документи при цьому мінімізувавши ризики отримати штраф або зіткнутися з нерозв’язними інженерними проблемами.

Дзвоніть!

+38(073) 499 54 40

+38(098) 908 77 76

+38(050) 697 78 54

Зв’язатися з нами

  На скільки стаття була корисною?

  Натисніть щоб оцінити!

  Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

  Оцінок поки немає. Оцініть першим.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *